У боях на Запорізькому напрямку загинув колишній обласний воєнком Хмельниччини Володимир Возний

У боях на Запорізькому напрямку загинув колишній очільник Хмельницького обласного територіального центру комплектування, 45-річний Володимир Возний. Про загибель військовослужбовця у п’ятницю, 3 листопада, повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

«Сьогодні, близько 10:00 у бойовому зіткненні на Запорізькому напрямку в результаті бомбового удару загинув полковник Володимир Миколайович Возний, колишній керівник Хмельницького обласного ТЦК та СП», – повідомив посадовець.

Згодом інформацію про загибель чоловіка підтвердив заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, а також екс-голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

Володимир Возний народився 22 грудня 1978 року на Дунаєвеччині. З 2000 року проходив службу в 128-й окремій механізованій дивізії міста Берегове Закарпатської області, а з 2003 року – в 50-му окремому інженерно-саперному батальйоні, що в селі Руда Кам’янець­-Подільського району.

У 2006 ро­ці був призначений начальником відділення Кам’янець­-Подільського військкомату. З 2013 по 2014 роки очолював Летичівсько-Старосинявський військкомат, з 2014 по 2015 – Чемеровецький, а з липня 2015 – Кам’янець-Подільський військкомат. У березні 2022 року його призначили очільником обласного ТЦК.

Джерело