У Хмельницькій ОВА відзначили кращих працівників аграрно-промислового комплексу області

Третьої неділі листопада відзначають своє професійне свято працівники однієї з провідних галузей економіки і держави – сільського господарства.

Сьогодні повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для працівників аграрно-промислового комплексу країни. І зараз, як ніколи, від їх праці залежить продовольча безпека та економічний розвиток країни.

Начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій вручив Кращим працівникам галузі відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України та обласної військової адміністрації.

Висловлюючи слова вітання аграріям Хмельниччини, Сергій Гамалій відмітив, що українці споконвіків вважалися нацією хліборобів, адже  ми завжди любили свою землю, ставилися до неї шанобливо і вкладали в неї всі сили й душу, і вона за це щедро віддячувала.

“Цього року багатьом аграріям довелося залишити улюблену справу і взяти в руки зброю, однак і це зроблено лише через любов до нашої землі та небажання, щоб її топтали російські чоботи. Це – справжній героїзм,” – сказав очільник області, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Окремі слова вдячності лунали на адресу аграріїв, які продовжують працювати на своєму фронті, обробляти землю, проводити посівну, дбати про майбутній урожай, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, щоб не допустити продовольчої кризи в Україні та світі.

Джерело