Арештовано будівлю в Києві, яка належить російському виробнику ядерного палива | Події

25.06.2022 19:00

За участі прокурорів Офісу Генерального прокурора на будівлю, яка належить російському виробнику ядерного палива, підпорядкованому «Росатому», судом накладено арешт з метою недопущення її перереєстрації та звернення у подальшому в дохід держави.

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування військової агресії Російської Федерації. Правоохоронцями вживаються заходи з метою виявлення активів, які розміщені на території України і належать державі-агресору, для запобігання їх виведенню та переоформленню права власності.

Під час досудового розслідування виявлено будівлю площею 928,1 кв м в історичному центрі Києва вартістю понад 30 млн грн. Вона належить та використовувалася АТ «Твел», яке створено указом президента держави-агресора. При цьому відомості про право власності на цю будівлю з метою її приховування до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не вносилися. Вони відображалися лише в документах Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна.

Наразі вирішується питання про передачу будівлі в управління АРМА.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється ГСУ Нацполіції України.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник