Арештович: Морпіхи, що вирвалися з оточення в Маріуполі, суттєво зміцнили полк Азов — Події

Фото: REUTERS

Підрозділи 36-ї бригади морської піхоти, що вирвалися з оточення в Маріуполі, возз’єдналися з «Азовом», який і забезпечив прорив. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

В результаті «Азов» отримав, наголосив радник голови ВП, суттєве підкріплення, а бригада морської піхоти уникла розгрому. Окрім того, об’єднані захисники Маріуполя «серйозно зміцнили свій район оборони».

— Загалом система оборони міста приросла і зміцнилася. Ось що трапляється, коли офіцери не втрачають голову, а твердо зберігають управління військами. Давайте і ми не втрачаємо. Армія знає, що робить, — підсумував Арестович.

У той же час у РФ стверджують, що під час прориву взяли в полон частину морських піхотинців.

Раніше в Офісі президента заявили, що володіють даними щодо ситуації в обложеному Маріуполі і роблять все, щоб допомогти українським бійцям.

Маріуполь оточений російськими окупантами від початку березня. Ворог заблокував місто, створивши у ньому гуманітарну катастрофу. Президент Володимир Зеленський заявив, що для розблокування Маріуполя Україна не має достатньої кількості зброї.

Джерело