Чернігівський рятувальник песик Патрон разом із колегами відвідав ОХМАТДИТ у Києві. ФОТОРЕПОРТАЖ | Події

29.04.2022 12:00

Навіть якщо ти маленький і обставини, від тебе незалежні, змушують боротися за своє життя і місце під сонцем — НЕ ЗДАВАЙСЯ. Йди до кінця, борися і ніколи не отпускай лапи. Рий землю на шляху до своєї мрії та не дозволяй обставинам зневіритись.

Саме про це, а також про актуальні загрози безпеці дітей розповідав наш малюк Патрон діткам у столичному ОХМАТДИТі. Для цього він приїхав з Чернігова, де щодня допомагає своєму господарю у боротьбі із вибухонебезпечними наслідками воєнних дій. Маленький пес, який вже став справжнім символом боротьби із гігантською кремлівською машиною убивств, подолав кількасот кілометрів і зустрівся із тими, хто так само гостро потребує підтримки у цей страшний час.

Війна неодмінно завершиться і кожен хлопчик та дівчинка, які нарешті зможуть вільно гуляти улюбленими вулицями, мають знати, що ворог лишив після себе чимало підступних «подарунків». Саме тому, фахівці з запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС і провели цей важливий безпековий захід. Окрім корисних знань учасники також отримали чимало задоволення від спілкування з такими лекторами.

А ми нагадуємо: Великі герої необов’язково великі, а от вибухонебезпечні предмети обов’язково небезпечні.

Тому повторюємо: побачили боєприпас, залишки снарядів чи ракет, розтяжки або ж взагалі підозрілі предмети, які знаходяться там, де не мають бути — телефонуйте 101 або 102.

Пам’ятайте! Кожного разу, коли ви не дотримуєтесь правил безпечної поведінки із вибухонебезпечними предметами — десь на Чернігівщині засмучується один Патрон.

За матеріалами ДСНС України

Источник