Чоловік на Чернігівщині розповів, як він вибрався із могили — Події

Фото: suspilne.media

На Чернігівщині російські окупанти викрали трьох братів, катували їх і після розстріляли. Один із чоловіків дивом врятувався. Про це повідомляє » Суспільне «.

Житель Чернігівської області Микола Куліченко розповів, що на початку окупації до їхнього будинку прийшли російські загарбники. Під час обшуків вони виявили форму ЗСУ його молодшого брата та дідусині медалі. Тоді чоловікові та його трьом братам зав’язали очі, кинули у військову машину та відвезли. Їх доставили на територію пилорами у селі Вишневе, де жорстоко катували.

Через три дні чоловіків повели на розстріл. Їм викопали могилу, зв’язали руки, ноги та очі та вистрілили в голову.

— Я тут, поряд старший брат, а далі, менший. І його першого застрелили. Вкинули в яму, а потім Діму застрелили, але не вкидали в яму. А потім, як у мене вистрілили, мене ще й ногою штовхнули. Я впав зверху старшого, – згадує чоловік.

Двоє братів Миколи померли, а чоловікові вдалося врятуватися та вибратися з могили. Після цього Микола пройшов ворожий блокпост та прийшов у сусіднє село. Там йому допомогла пенсіонерка Валентина Петрівна.

Микола Куліченко 40 кілометрів йшов пішки до свого села. Після деокупації Чернігівщини його обстежили медики та виявили два зламані ребра.

У прокуратурі за фактом убивства братів Миколи відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 438 Кримінального кодексу України, а саме – порушення законів та звичаїв війни щодо жорстокого поводження з заручниками, цивільним населенням з умисним вбивством.

Чоловік на Чернігівщині розповів, як він вибрався із могили - Події

Джерело