До Мелітополя приїхав племінник Кадирова, щоб «доглядати» гауляйтерами — Події

До Мелітополя приїхав племінник Кадирова, щоб "доглядати" гауляйтерами - Події

Фото: facebook.com/IvanFedorovМелітополь

До захопленого російськими орками Мелітополя приїхав племінник Рамзана Кадирова. Він стежитиме за місцевими гауляйтерами, яким російські окупанти не довіряють. Про це мер Мелітополя Іван Федоров розповів в ефірі телемарафону.

– Росіяни збільшують свої угруповання на території південного регіону окупованої Запорізької області. Вони заселяють як будинки, так і квартири. Також починають приїжджати нові гауляйтери. Наразі кажуть, що цього тижня приїхав новий гастролер, який є племінником Кадирова, і в місті обговорюють, що це черговий «доглядач», — розповів він.

За словами Федорова, племінник Кадирова пов’язаний із аграрною сферою і був міністром аграрної політики у Чечні, тому не виключено, що він приїхав грабувати зерно у місцевих аграріїв. Він нагадав, що раніше загарбники вкрали комбайни, а потім постачальник техніки побачив, що вони в Чечні. Однак, на думку Федорова, головне завдання «дивлячого» — контролювати місцевих гауляйтерів.

– Привезли нібито «ділитися досвідом становлення республіки». Це означає: стежити, щоб гроші йшли виключно у правильну кишеню, грабувати промисловість, кошмарити громадянське населення. Але головне завдання «дивлячого» — контролювати місцевих гауляйтерів. Тому що зрадникам навіть загарбники не довіряють, – додав він.

Раніше Федоров розповів, що російські окупанти посилюють терор на окупованих територіях Запорізької області. У приміщенні Василівської комендатури росіяни розстрілюють цивільних.

Джерело