Генпрокурор Венедиктова: З Київської області вивезено вже 410 тіл загиблих від атак ворога- Події

Фото: facebook.com/VenediktovaIryna

Після звільнення Київської області від військовослужбовців Росії із населених пунктів вже вивезено тіла 410 мирних жителів, які стали жертвами ворожого обстрілу. Про це повідомила у своєму Фейсбуці генеральний прокурор Ірина Венедиктова.

— У бюро судмедекспертизи постійно чергують прокурори, слідчі та судові експерти для проведення оглядів, розтинів та відбору зразків ДНК. З території Київщини вивезено 410 тіл убитих мирних жителів, за 1-3 квітня 140 із них уже оглянуто прокурорами та іншими фахівцями, — повідомила Венедиктова.

За її словами, на звільнених територіях Київщини зараз працюють групи фахівців екстрених служб, вони фіксують докази злочинів, скоєних російськими окупантами.

— Уся звільнена від окупантів територія поділена на квадрати, у кожному з яких працюють слідчо-оперативні групи прокурорів, слідчих та оперативників Нацполу. До цих груп залучають інспекторів-криміналістів, вибухотехніків, кінологів, судово-медичних експертів чи лікарів. Попереду завжди ДСНС – вороги замінували міста та села, залишилося багато не здетонованих боєприпасів, вони залишили «розтяжки» навіть на трупах місцевих, — наголосила вона.

Як зазначила Венедиктова, для проведення слідчих дій на території лише Бучанського району зараз залучено понад 50 співробітників Нацполіції та прокурорів. Аналогічна робота також розгортається у всіх звільнених населених пунктах Київської та Чернігівської областей.

Джерело