Генштаб: Бої в районах Бахмут та Зайцеве тривають — Події

Генштаб: Бої в районах Бахмут та Зайцеве тривають - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Настала 160-та доба з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну. На цей час на Волинському та Поліському напрямках положення та склад підрозділів збройних сил Білорусі залишаються без суттєвих змін. Як повідомляє Генштаб ЗСУ, зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території цієї країни.

На Сіверському напрямку противник обстріляв район села Михальчина Слобода на Чернігівщині. Ворог періодично здійснює повітряну розвідку позицій сил оборони в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

На Харківському напрямку ворог обстрілював із ствольної та реактивної артилерії райони Харкова, Чугуєва, Протопопівки, Гусарівки, Черкаських Тишків, Петрівки та Ртищівки. Завдав авіаудару біля Верхнього Салтова. Намагався висувати окремі підрозділи у районах Байраку та Дементіївки. Після вогневого ураження відійшов.

На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Курульки, Грушувахи, Чепіля, Карнаухівки, Долини та Барвінкового та авіаційний удар біля Дібрівного. На Донецькому напрямку зусилля противника зосереджені на веденні наступу на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

На Краматорському напрямку ворог обстріляв із танків та артилерії райони Серебрянки, Сіверська, Званівки та Донецького. Завдав авіаударів біля Серебрянки. Штурмував неподалік Івано-Дар’ївки. Успіху не мав, відійшов.

На Бахмутському напрямку противник обстріляв військову та цивільну інфраструктуру в районах Яковлівки, Соледару, Бахмуту, Кодеми, Семигір’я, Травневого та Зайцево. Завдав авіаударів біля Соледара, Яковлівки, Семигір’я, Покровського та Білогорівки.

Українські воїни відбили штурм в районах Яковлівки, Вершини, Кодеми та Травневого. В районах Бахмут та Зайцеве тривають бої.

На Авдіївському напрямку фіксувалися обстріли неподалік Авдіївки, Нетайлового і Нью-Йорка. Ворог задіяв авіацію біля Новобахмутівки, Авдіївки та Красногорівки. Штурмував в районі Авдіївки, успіху не мав, відійшов. Тривають бої поблизу Пісків.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямку ворог здійснював обстріли в районах Мар’їнки, Костянтинівки, Новосілки, Павлівки, Чарівного та Малої Токмачки.  Намагався висунути розвідувальну групу біля Новополя. Її виявлено, завдано вогневого ураження та знешкоджено.

На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник зосереджує на недопущенні просування наших військ.

Здійснював систематичні обстріли в районах Миколаїва, Трудолюбівки, Токарево, Тополино, Князівки, Осокорівки, Апостолово, Іванівки, Посад-Покровського, Новогригорівки, Кобзарців, Широкого та Андріївки.  Штурмовав в районі Трудолюбівки, успіху не мав, відійшов.

Вороже корабельне угруповання в акваторіях Чорного та Азовського морів основні зусилля зосереджує на веденні розвідки, блокуванні цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря та ураженні об’єктів в глибині території України.

Джерело