Ірландські ЗМІ: В Еннісі відбулася спроба жорстокого вбивства 8-річної української дівчинки із родини біженців — Події

Ірландські ЗМІ: В Еннісі відбулася спроба жорстокого вбивства 8-річної української дівчинки із родини біженців - Події

Фото: незалежна.тобто

Як передає ірландське видання Independent, минулого вівторка, близько 8 години ранку, в резиденції, яка використовувалася для розміщення українських біженців, у Клеркаслі, що на околиці міста Еніс відбулася спроба жорстокого вбивства маленької 8-річної української дівчинки.

Переляканий мешканець будинку побачив тіло української дитини, яка отримала масу ножових поранень, одразу викликав Гарду (ірландську поліцію). Коли екстрені служби з’явилися на місце події, то побачили малечу, з важкими пораненнями шиї і матір, що лежала неподалік і непритомна.

Дитині було завдано загалом 74 ножових поранення. Після цього жорстокого нападу вона вижила і зараз перебуває у дитячій лікарні Крамліна у Дубліні. Того ж вечора дівчинці було зроблено операцію, яка дозволила стабілізувати її стан. Але травми, отримані нею, називають такими, що «змінюють життя».

Її мати також вижила, зараз перебуває в університетській лікарні Лімерика. Мама та дочка в критичному стані.

Місцем страшної події стала резиденція, що знаходиться на околиці Енніса, в ній мешкає близько 15 українських біженців, серед них як дорослі, так і діти. Будівля була зовсім недавно відремонтована, до того довгі роки вважалася занедбаною.

Ірландська Гарда поговорила з кількома людьми, які перебували в будівлі, аби скласти чіткіше уявлення про те, що сталося з українською родиною. Зараз Гарда намагається відстежити переміщення матері та дитини за 48 годин до інциденту, а також з’ясувати з ким вони могли контактувати протягом цього часу. Також слідчі докладають зусиль до встановлення контакту з батьком дівчинки, щодо якого є безліч плутанини, незрозуміло навіть він перебуває в Ірландії чи Україні.

Про постраждалу дівчинку їм вдалося з’ясувати, що вона лише кілька тижнів тому пішла вчитися до найближчої Клеркаслської національної школи. Щодо її матері очікується звіт про токсикологічну експертизу, щоб з’ясувати причину її непритомності.

У ніч на вівторок мешканців резиденції за допомогою Calre Civil Defence перемістили на альтернативне житло, доки слідчі проводили обшук цієї будівлі. Місцеві жителі розповіли ірландському виданню Independent, що навіть не знають нікого з мешканців цього будинку, оскільки він був заселений людьми лише останніми тижнями після того, як довгі роки був покинутим.

«Я бачила пару дітей, які входять та виходять. Якщо це та дитина, про яку я думаю, то вона мила дитина», — сказала одна місцева жінка.

«Вони тут лише три-чотири тижні», — додала інша.

На даний момент до розслідування залучено спеціальні детективи, оскільки злочин скоєно проти малолітньої дитини. Жодних арештів не було зроблено, але ірландська Гарда заявляє, що розслідування триває.

Джерело