Кремль не зупиняв мобілізацію, готується до чергової хвилі — Події

Кремль не зупиняв мобілізацію, готується до чергової хвилі - Події

Фото: t.me/DIUkraine

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що на Росію чекає чергова хвиля мобілізації. І це погіршить загальну якість російських військ, яких перекидають на фронт України. Про це повідомляє ISW.

— Продовження прихованих мобілізаційних заходів та потенційна підготовка до наступної хвилі мобілізації в тандемі з поточним осіннім призовним циклом, ймовірно, створюють значне навантаження на і так перевантажений російський апарат формування Збройних сил, — зазначили фахівці Інституту.

Аналітики нагадують, що Кремль раніше заявляв, що президент Росії Володимир Путін не має необхідності підписувати указ про формальне завершення періоду мобілізації. За оцінкою ISW, Путін, напевно, наказав припинити так звану часткову мобілізацію, щоб звільнити бюрократичний та адміністративний потенціал для призову.

— Однак очевидно, що російська влада ніколи не припиняла мобілізаційні зусилля повністю, а це означає, що обмежена кількість мобілізованих призовників все ще проходить через систему підготовки в той же час, коли призовники проходять свій власний цикл навчання, — кажуть аналітики.

Чергова хвиля мобілізації, припускають у ISW, ймовірно, призведе до ще більш низької якості підготовки як мобілізованих призовників, так і термінових, оскільки вони конкуруватимуть за недостатню кількість «навчальних» місць.

Джерело