На Донеччині обрано запобіжний захід затриманому зраднику та інформатору ворога | Події

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури викрито і повідомлено про підозру мешканцю смт Цукурине Покровського району у державній зраді.

За даними слідства, у березні 2023 року, підтримуючи політику держави-агресора, чоловік почав співпрацювати із мешканкою м. Донецька — військовою лікаркою медичної служби нзф «Спарта» «днр».

Він збирав для неї інформацію про місця дислокації підрозділів Збройних Сил України на території міст Українська, Селидового та інших населених пунктів Покровського району.

Підозрюваний надсилав учасниці незаконного збройного формування текстові повідомлення і скріншоти Google Maps. На них були позначені об’єкти, де на той час перебували українські бійці та була зосереджена їх техніка.

Також чоловік поширював відзняте відео місцевості, де знаходився полігон ЗСУ. З метою конспірації обоє мали видаляти ці файли з мобільних телефонів одразу після їх отримання та обробки.

Надаючи «вербувальниці» дані про щонайменше 13 таких об’єктів, чоловік достеменно знав, що вона пересилає їх представнику фсб рф — очільнику агентурної мережі на Донеччині.

За клопотанням прокуратури підозрюваного взято під варту.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури

Источник