На Житомирщині працівника банку підозрюють у привласненні чималих грошей вкладників | Події

Слідством установлено, що до скоєння низки кримінальних правопорушень причетний посадовець, який спочатку обіймав посаду заступника керівника територіального відділення банку, а згодом – начальника цього ж відділення.

Так, підозрюваний, виявивши на своєму робочому столі банківську картку із персональним ідентифікаційним номером, яку клієнтка випадково забула, замість того, щоб повернути, залишив собі. Потім, авторизувавшись під прізвищем клієнтки, змінив її телефонний номер на свій та почав користуватися її грошима: знімав готівку, розраховувався за придбані товари і послуги тощо. З грудня 2016 по жовтень 2019 роки підозрюваний заволодів понад 415 тис. грн чужих коштів.

Більше того, кримінальний «фінансист» продовжив привласнювати чужі гроші, навіть після службового підвищення, вже у статусі начальника цього територіального відділення. Зокрема, один з потерпілих звернувся, щоб закрити свій рахунок та знищити банківську картку. Однак фігурант провадження картку не знищив, натомість скористався нею і витратив на власні потреби понад 160 тис. грн, які належали потерпілому. Іншу клієнтку він «переконав», що її картку необхідно поміняти, проте залишив собі та зняв з рахунку 155 тис. грн.

За висновками судової економічної експертизи, підозрюваний незаконно зняв з чужих банківських рахунків та привласнив понад 730 тис. грн.  

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури

Источник