На Закарпатті уродженця росії судитимуть за пропаганду тоталітарного радянського режиму | Події

На Закарпатті перед судом постане прихильник комуністичних тоталітарних устроїв, який пропагував їх впровадження у регіоні. Протиправну діяльність чоловіка правоохоронці викрили на початку серпня. Тоді слідчі поліції області спільно з відділом протидії кіберзлочинам та співробітниками СБУ встановили, що фігурант у соціальних мережах нав’язував кількатисячній аудиторії підписників проросійську комуністичну ідеологію та закликав до підтримки і схвалення дій агресора.

Усі свої публікації фігурант активно поширював у популярних спільнотах та коментував їх закликаючи аудиторію до розповсюдження провокаційних дописів росіян.

Докази причетності зловмисника до пропаганди тоталітаризму слідчі знайшли і під час санкціонованого судом обшуку помешкання фігуранта. Провокативну радянську символіку та поліграфічну продукцію правоохоронці вилучили, а зловмисникові одразу повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про поширення та публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму.

Станом на сьогодні, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, у справі вже завершено всі необхідні слідчі дії та сформовано обвинувальний акт, який слідчі разом з матеріалами кримінального провадження скерували до суду.

За скоєне пропагандисту загрожує до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Закарпатської області

Источник