Окупанти вербують маріупольців, пропонуючи посади пожежних інспекторів — Події

Окупанти вербують маріупольців, пропонуючи посади пожежних інспекторів - Події

Фото: t.me/mariupolrada

Російські солдати розпочали у Маріуполі чергову хвилю мобілізації, вербують людей, пропонуючи працювати нібито пожежними інспекторами. Про це у своєму Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

— У Маріуполі розпочалася чергова хвиля прихованої мобілізації. Наразі намагаються вербувати людей через масову пропозицію роботи пожежними інспекторами. Набирають людей віком від 25 до 30 років без досвіду роботи. Наші люди для перевірки звернулися за «працевлаштуванням». Повідомляють, що у разі згоди будуть направлені до Донецька на «навчання та вивчання» на пару місяців, оскільки досвіду немає. Це цілком збігається з попередніми інсайдами щодо плану прихованої мобілізації в Маріуполі від окупаційної влади. Власне цікава і посада-інспектор з нагляду, враховуючи, що доглядати пожежну безпеку в Маріуполі ніде, — зазначив він.

Андрющенко закликав мешканців Маріуполя уникати будь-якого працевлаштування, яке передбачає форму та присягу так званої «ДНР». Ймовірно, що під виглядом такої «роботи» загарбники відправлятимуть людей у окопи.

Крім того, російські окупанти змушують маріупольців розбирати завали та прибирати вулиці за їжу.

Джерело