Окупанти змушують маріупольців розбирати завали за кашу та воду — Події

Окупанти змушують маріупольців розбирати завали за кашу та воду - Події

Фото: скріншот t.me/andriyshTime

Російські окупанти змушують маріупольців розбирати завали та прибирати вулиці за їжу. Про це у своєму Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

— Незважаючи на обіцянки та часткову виплату найбільш незадоволеним, маріупольці продовжують працювати на розборі завалів та прибиранні вулиць за їжу. Тарілка каші та пляшка води – єдина гарантована оплата важкої праці на спеці.

Загалом окупаційній владі Маріуполя виділено грошей на оплату 900 робітників на завалах із розрахунку 12 тис. рублів (приблизно 6 тисяч гривень за реальним курсом) на місяць. Реально задіяно втричі-вчетверо більше. Саме так окупаційна адміністрація Іващенка та ко. створює картинку для кураторів із Росії щодо своєї здатності керувати містом. При цьому він і його родина досі крадуть не лише гуманітарку та дизпаливо разом із російськими мнсниками, а й гроші, які привозять для виплат у т. ч. зарплати робітникам, — повідомив він.

Раніше стало відомо, що в Маріуполі російські загарбники тривалими артобстрілами та бомбардуваннями міста зруйнували всі 22 насосні станції, пошкодили понад 50% мереж водопостачання. Відновити водопостачання у місті найближчим часом буде неможливо.

Джерело