Окупанти змушують студентів на Донбасі здавати кров для російських солдатів — Події

Фото: pixabay.com

На окупованих територіях Донбасу студентів змушують здавати кров. Її хочуть використати для поранених окупантів. Наразі відомо про 700 випадків вимушеного донорства в університетах. Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

– Окупаційна влада на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей змушує студентів вищих навчальних закладів масово здавати кров для поранених окупантів, – повідомила Денисова.

Випадки примусового донорства зафіксували у таких університетах:

Донецький національний університет; Донецький технічний університет; Донбаська національна академія будівництва та архітектури; Донбаська юридична академія; Донецький національний медичний університет Горького; Луганський медичний університет; Луганський аграрний університет; Луганський педагогічний університет; Луганська академія внутрішніх справ.

Денисова додала, що звернулася до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення Росії до України із закликом врахувати ці факти порушень прав людини в Україні.

Раніше Денисова повідомляла, що російські окупанти хочуть змусити українських полонених здавати кров, як це практикувалося раніше в нацистських концтаборах.

Джерело