Оперативна інформація станом на 08:00 17 травня 2022 року від ДСНС Харківщини. ФОТО | Події

17.05.2022 08:01

За добу з 16 по 17 травня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

Загалом за добу рятувальники здійснили 24 оперативних виїзди, з яких: на ліквідацію пожеж — 16, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами — 11, пожеж, що сталися з інших причин — 5; також 4 рази для проведення аварійно-рятувальних робіт, 4 — для надання допомоги населенню.

Пожежі, спричинені ворожими обстрілами трапились у Чугуївському (5) та Харківському (6) районах області.

Так 16 травня о 06:04 внаслідок попадання боєприпасу горів будинок культури Дергачівської міської ради на площі 300 м.кв. в м. Дергачі Харківської області. На місце пожежі було направлено 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 12 чоловік особового складу рятувальників. О 09:00 пожежу було ліквідовано.

Також о 12:20 внаслідок ворожих обстрілів сталося чотири пожежі у смт. Циркуни Харківського району області. За різними адресами горіло два житлових будинки, гараж, господарча споруда, а також чагарники на площі 200 кв.м. Для ліквідації загорянь було залучено 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу ДСНС з Шевченківського та Салтівського районів міста Харкова. Усі пожежі вдалось повністю приборкати о 16:45. За попередніми даними жертв та постраждалих немає.

Протягом доби проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Київського, Новобаварського районів міста Харкова та Чугуївському, Харківському районів області.

Силами піротехнічних підрозділів ДСНС знешкоджено 39 ворожих боєприпасів.

Ми вистоїмо. Віримо, що вкотре відвоюємо своє право! Все буде Україна!

За матеріалами ДСНС Харківської області

Источник