Під Лисичанськом загинув командир білоруського батальйону Волат — Події

Під Лисичанськом загинув командир білоруського батальйону Волат - Події

Фото: Францак Вячорка/Facebook

Командир батальйону зі складу добровольчого білоруського полку імені Кастуся Калиновського ЗСУ з позивним «Брест» загинув у бою за Лисичанськ. Ще кілька білорусів зникли безвісти, один із них у полоні. Доля інших з’ясовується, повідомила прес-служба полку імені Кастуся Калиновського.

Бійці вступили у бій із танковою колоною росіян, яку вони успішно розбили. Після цього російські окупанти зібрали додаткові сили та знову атакували білорусів.

— Можна з упевненістю сказати, що завдяки особистому героїзму та самопожертві наші білоруські хлопці змогли зупинити наступ танкової колони, тим самим давши можливість основним силам ЗСУ безпечно відійти у цьому напрямку, – йдеться у повідомленні полку.

На даний момент батальйон «Волат» зі складу полку Кастуся Калиновського відійшов із Лисичанська, повідомивши, що в цьому бою загинув командир батальйону з позивним «Брестом».

– З перших днів війни він стояв на захисті України від російської агресії та стояв біля витоків створення полку Калиновського. Ми знали його як мужню, рішучу і самовіддану людину, готову на все заради кожного свого бійця. Брест мав винятковий авторитет серед воїнів полку. Крім того, він був відданим сином білоруської землі та вірив у майбутнє вільної Білорусі, – повідомили у полку.

Вони додали. Що під час цієї операції ще кілька бійців батальйону зникли безвісти. Один із них Ян Джурбейко на прізвисько «Тромблі» перебуває у полоні. Доля решти зниклих бійців наразі невідома.

Раніше також стало відомо про загибель командира батальйону «Карпатська Січ» Олега Куцина. Його вбили у бою на Ізюмському напрямку.

 

Джерело