Прокуратура Херсонщини оголосила підозру так званому голові адміністрації окупованого Скадовська | Події

18.06.2022 11:00

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину рф у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, а також громадянці України у колабораційній діяльності.

За даними слідства, громадянин росії, який тривалий час проживав у місті Скадовськ, під час окупації регіону вступив у злочинну змову з представниками країни-агресора з метою зміни меж території та державного кордону України. Для цього він зайняв посаду так званого голови Скадовської районної військової адміністрації.

У свою чергу, громадянка України добровільно зайняла посаду так званого першого заступника Скадовської районної військової адміністрації.

Підозрювані активно займаються добором інших працівників окупаційного органу та підпорядкованих установ і організацій. Окрім того, діючи в інтересах країни-агресора, вони закликають мешканців регіону підкоритися окупаційним військам, висловлюють підтримку дій загарбників спрямованих на порушення територіальної цілісності України. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється співробітниками Управління СБУ в Херсонській області.

За матеріалами Херсонської обласної прокуратури

Источник