Рєзніков про виробництво українських дронів: Осінь 2023 стане «бумом» — Події

Рєзніков про виробництво українських дронів: Осінь 2023 стане "бумом" - Події

Фото: twitter.com/oleksiireznikov

Глава Міноборони України Олексій Резніков заявив, що восени очікується суттєве збільшення виробництва українських дронів. Українці стануть свідками «буму» БПЛА і робота дронів їх порадує. Про це міністр сказав в інтерв’ю » Укрінформу «.

— Минулої осені ми це зробили, поки все це за новими правилами створювалося – це не швидко, рік майже зайняло. Але я думаю, цієї осені буде бум з виробництва різних українських дронів: літаючих, плаваючих, повзаючих тощо, і далі це розвиватиметься вже в обсягах, — заявив Резніков.

Він також зазначив, що Україна запровадила вже 287 стандартів НАТО у Силах безпеки та оборони. До кінця року планується запровадити ще 200 стандартів Північноатлантичного альянсу. Рєзніков додав, що кількість впроваджених стандартів не є визначальним фактором при ухваленні рішення щодо євроатлантичної інтеграції України. Більшість держав-членів у середньому мають приблизно 30% запроваджених стандартів від загальної кількості, заявив він.

Раніше міні-стор розповів, що на озброєнні Збройних сил України вже понад 20 нових найменувань дронів українського виробництва. За словами міністра, раніше для того, щоб новий дрон поставили на озброєння, потрібно було чекати приблизно два роки, а зараз – це три тижні, «якщо у вас все правильно і ви гарантуєте якість».

Джерело