Російські окупанти вдарили ракетами по Одесі у річницю 2 травня, є загиблі — Події

Фото: t.meОперативне командування Захід ЗСУ

Російські окупанти завдали удару по Одесі. Ракети влучили по інфраструктурним об’єктам та релігійній споруді. Про це 2 травня повідомляють як військові, так і обласна адміністрація.

За даними оперативного командування «Південь», внаслідок обстрілу було пошкоджено інфраструктурні об’єкти міста та одну з релігійних споруд.

Голова Одеської ОВА Максим Марченко уточнив, що в результаті удару є загиблі та постраждалі.

Офіційна інформація про постраждалих наразі уточнюється. Народний депутат родом з Одеси Олексій Гончаренко повідомляє, що, за попередніми даними, загинула 13-річна дитина і 17-річна дівчина важко поранена. Є й інші загиблі.

Пізніше начальник інформаційного центру під час оперативного командування «Південь» розповіла про подробиці сьогоднішнього обстеження Одеси. Ракета потрапила до житлового будинку, 15-річна дитина загинула. Ще одна неповнолітня дівчинка у лікарні. Поруч знаходиться релігійна споруда, конструкція якої теж зазнала пошкоджень.

29 квітня ЗСУ повідомили, що на чергування під Одесою заступили додаткові зенітно-ракетні комплекси, і повітряна оборона міста стала ще надійнішою. Одразу після цього 30 квітня окупанти завдали удару по ЗПС аеропорту Одеси, привівши її в непридатність. Ракетний удар РФ по місту 2 травня також виявився результативним.

Російські окупанти 2 травня також випустили по непрацюючому внаслідок попередніх двох ударів мосту через Дністровський лиман ще три ракети.

В Одесі діє тривала комендантська година, яка почалася ввечері 1 травня і триватиме до ранку 3 травня. Вона запроваджена для профілактики будь-яких провокацій 2 травня – у день роковин трагедії у Будинку профспілок, коли внаслідок зіткнень прихильників та противників Майдану загинуло 48 людей. Це важлива траурна дата для Одеси та ще важливіша – для російської пропаганди, яка на повну котушку використала і використовує трагедію для розпалювання ненависті до України.

Джерело