Вчительку, учень якої загинув біля водоспаду в Карпатах, звільнили від кримінальної відповідальності — Події

Вчительку, учень якої загинув біля водоспаду в Карпатах, звільнили від кримінальної відповідальності - Події

Фото: facebook.com/profile.php?id=100009337458093

Вчительку львівської школи № 82 Людмилу Гребень, яку два роки тому офіційно звинуватили у смерті шестикласника Артема Прадєда-Янчака, звільнили від кримінальної відповідальності. Про це повідомляє Zaxid.net.

Сколівський районний суд задовольнив клопотання трудового колективу школи і передав вчительку їм на поруки. В оприлюдненій ухвалі суду йдеться, що Людмилу Гребень офіційно визнали обвинуваченою у неналежному виконанні професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітнього, що спричинило його смерть. Максимальне покарання, яке загрожувало вчительці, — до п’яти років позбавленням волі.

Проте трудовий колектив львівської середньої школи № 82 подав клопотання до суду про взяття на поруки обвинуваченої. Суддя Сколівського районного суду Вікторія Курницька клопотання задовольнила і звільнила Людмилу Гребень від кримінальної відповідальності, а саме провадження закрила.

Трагедія сталася 2 червня 2021 року під час екскурсії львівських школярів на водоспад Кам’янка у національному природному парку «Сколівські Бескиди». Тоді загинув 12-річний школяр Артем Прадєд-Янчак. Хлопець послизнувся на камінні та впав у водоспад, при цьому він зачепився ногою за коріння і захлинувся водою. Під час екскурсії шестикласників супроводжувала їхня класна керівник вчителька музики Людмила Гребень, яка після загибелі хлопчика отримала серцевий напад та підозру у злочині.

 

Джерело