У Львові отруїлися 26 людей після відвідування одного ресторану — Події

У Львові отруїлися 26 людей після відвідування одного ресторану - Події

Після відвідування одного з львівських ресторанів у 26 осіб виявили сальмонельоз. Серед постраждалих – троє дітей. Про це повідомляє » Zaxid.net «.

– В одному із ресторанів відомої львівської мережі «Томатина» сталося масове отруєння. У відвідувачів закладу, госпіталізованих до Львівської обласної інфекційної лікарні, виявили сальмонельоз. Усі постраждалі їли страви із соусом «Карбонара». Перші скарги на погане самопочуття почали надходити ще у четвер, 7 липня, – зазначено у повідомленні.

У ресторані заявили, що всі позиції із соусом, яким отруїлися відвідувачі, вже вилучили з меню. Наразі Держпродспоживслужба проводить перевірку у закладах мережі, причетних до приготування соусу працівників, тимчасово усунених. Стан постраждалих лікарі розцінюють як середньої тяжкості.

Аналогічний випадок напередодні стався у Києві. Там до лікарні потрапило близько 30 людей після вживання шаурми. У всіх підтвердився діагноз – сальмонельоз. Після масового зараження сальмонельозом торговельну точку на проспекті Бажана, де постраждалі купили шаурму, демонтували.

Джерело