У Мелітополь з’їжджаються буряти та осетини: влаштовують провокації та шукають патріотів — Події

У Мелітополь з'їжджаються буряти та осетини: влаштовують провокації та шукають патріотів - Події

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області росіяни використовують українську символіку для провокацій та терору місцевого населення. Про це повідомив мер міста Іван Федоров.

Міський голова зазначив, що у Мелітополі кількість «туристів» з Росії, серед яких буряти, осетини, «кадировці», вже перевищила кількість місцевих жителів. Приїжджі росіяни перевдягаються у цивільне та намагаються злитися з натовпом.

— «Іноземці» настільки хочуть здаватися «своїми», що навіть використовують українську символіку: повісили на КамАЗи український прапор і вирушили на північ від Мелітополя у бік Василівки, селяться по сусідству з цивільними в житло людей, що виїхали з окупації, перевдягаються в цивільних і підслуховують розмови на вулицях, що пересіли з вантажівок на легкові авто з українськими номерами, перевозять військових у шкільних автобусах із написом «Діти». Насправді черговий виток терору, – написав він.

Федоров підкреслив, що російські окупанти навмисно провокують українців, оскільки знають, що місцеві чекають на ЗСУ. Росіяни «полюють» на патріотів, щоб їх карати і мстити їм.

Джерело