У Запоріжжі троє спритників сядуть на лаву підсудних за організацію борделю | Події

За процесуального керівництва прокурорів Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 3-х членів організованої злочинної групи. Їм інкримінують створення та утримання місця розпусти, а також сутенерство.

За даними слідства, в березні 2022 року запоріжанин організував нелегальний бізнес із надання послуг сексуального характеру. Для місця розпусти обрав власний банно-готельний комплекс, розташований у Запоріжжі. До протиправної діяльності залучив 2-х працівників цього закладу, які в подальшому виконували роль адміністраторів та забезпечували роботу з надання інтимного сервісу. 

Учасники угрупування діяли згідно з розподіленими між ними ролями та функціями. Суворо дотримуючись розроблених способів конспірації, вони формували клієнтську базу, приймали від них замовлення та доносили цінову політику, вели облік та розподіл «прибутку» від бізнесу. Для надання сексуальних послуг залучали жінок різного віку. Вартість такого «сервісу» в середньому становила 2,5 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Відділу поліції № 1 за оперативного супроводу Управління міграційної поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.

За матеріалами Заопрізької обласної прокуратури

Источник