ЗСУ ведуть контрбатарейну боротьбу на Херсонському напрямку — Події

ЗСУ ведуть контрбатарейну боротьбу на Херсонському напрямку  - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Розпочалася 617 доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Як повідомив Генштаб ЗСУ, протягом минулої доби на фронті відбулося 57 боїв.

В зоні відповідальності ОСУВ “Північ” на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність, щоб не допустити перекидання наших військ на загрозливі напрямки. Ворог також нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському напрямку російські війська безуспішно штурмували  в районі Синьківки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де наші захисники відбили 10 атак противника.

На Лиманському напрямку ворог не штурмував. На Бахмутському напрямку окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення біля Хромового, Кліщіївки та Андріївки. Тут наші захисники відбили 15 атак противника. У той же час загарбники безуспішно штурмували в районі Південного Донецької області. Сили оборони України в свою чергу продовжують штурм південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському напрямку ворог за підтримки авіації не полишає спроб оточити Авдіївку, але наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи окупантам значних втрат. Безуспішними був наступ противника в районах Сєверного та Первомайського Донецької області, де Силами оборони відбито 7 атак ворога.

На Мар’їнському напрямку ворог безуспішно штурмував в районі Мар’їнки Донецької області. Тут українські воїни відбили понад 20 атак.  На Шахтарському напрямку противник безуспішно штурмував поблизу Старомайорського Донецької області.

На Запорізькому напрямку ворог не наступав. Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку наші воїни ведуть контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 9 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 3 — по зенітно-ракетних комплексах противника. Підрозділи ракетних військ уразили 5 радіолокаційних станцій, 2 склади боєприпасів, район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 2 пункти управління, 3 зенітно-ракетних комплекси та 11 артилерійських засобів противника.

 

Джерело