Для комунальних закладів трьох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози

 

У вівторок, 5 вересня, у рамках програми підтримки Миколаївської області, за співпраці Королівства Данія з UNOPS, Миколаївщина отримала чотири сучасні машини-сміттєвози для Веснянської, Снігурівської та Шевченківської громад.

 

Під час передачі машин були присутні начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов, керівник Миколаївського офісу UST — Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко, начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта, голова Шевченківської громади Олег Пилипенко та голова Веснянської громади Леонід Мухарський.

 

Віталій Кім подякував за надану допомогу й зазначив, що отримання такої техніки є результатом тісної співпраці з іноземними партнерами, в цьому випадку – з Королівством Данія, яке в черговий раз організувало потужну допомогу для Миколаївщини.

 

Зі своєї сторони Дмитро Тарасенко розповів, що початок роботи з організації доставлення спеціалізованої техніки до регіону почався близько пів року тому. Так, на сьогодні, від Королівства Данія Миколаївщина вже отримала два екскаватори JCB та чотири сміттєвози Ford. Крім того, область очікує на отримання від Данії ще ряду техніки, в тому числі шкільних автобусів.