Двічі ворог намагався нанести авіаційний удар по звільненим територіям на півночі Херсонщини

 

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

 

Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок 17 липня

 

«Обстановка в нашій операційній зоні стабільно напружена, але контрольована.

 

Ворог продовжує облаштування оборонних рубежів. В веденні бойових дій обмежений через деморалізацію особового складу, проблеми з логістикою та влучну роботу наших ракетно-артилерійських підрозділів.

 

Двічі ворог намагався нанести авіаційний удар по звільненим територіям на півночі Херсонщини. Атакувавши наші позиції, негайно ретирувався під натиском вогневого ураження у відповідь.

 

Натомість наші штурмовики двічі нанесли вогневе ураження по опорному пункту, пункту постачання боєкомплекту та по скупченню живої сили, озброєння і техніки ворога в районі Благодатного та Давидова Броду.

 

Разом з тим, за підсумками доби і роботи всіх наших підрозділів, втрати окупантів складають: 36 рашистів, 2 самохідних зенітних ракетно-гарматних комплекси «ПАНЦИР-С1», 3 машини зв’язку стратегічної та оперативної ланок управління, 1 радіолокаційну станцію “Підліт”, 11 одиниць броньованої та автомобільної техніки. Підтверджено знищення двох складів боєприпасів на окупованих територіях Миколаївщини.

 

В Чорному морі знов чатують 2 ракетних кораблі із 16 крилатими ракетами «Калібр», а також 3 вдк.

 

Тож залишаєься вирогідність ракетних ударів на рівні – висока, мінна небезпека у прибережних зонах – підвищена – на морі 2 дні був шторм, міни можуть дрейфувати, зокрема й до берегу.

 

Дотримуйтесь алгоритмів і правил дій за повітряною тривогою, перевіряйте достовірність отриманої інформації через підтвердження її в достовірних джерелах.

 

Все буде Україна! Ми обов’язково переможемо!»

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/4uwNnT5v6VE