Маємо вичистити Україну від останнього орка 

 

Найперша задача – витіснити ворога з території України. Після цього ми встановимо кордон й забезпечимо достойне його прикриття, охорону та оборону.

 

Таку думку в ефірі телемарафону висловив командир 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» полковник Валерій Падитель.

 

Також він зазначив, що виклики сьогодення змусили всіх змінити свій функціонал.

 

«Прикордонники зараз на рівні зі Збройними Силами України та в складі їх угрупувань ведуть боротьбу», – сказав полковник Валерій Падитель зі «Сталевого кордону».

 

Основу штурмової бригади «Сталевий кордон» заклали підрозділи Державної прикордонної служби, що виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і які мужньо протистояли російським агресорам.

 

Нагадаємо, що кожен охочий має можливість самостійно обрати підрозділ «Гвардії наступу» з урахуванням своїх переконань: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» або «A30В».

 

Отримати повну інформацію та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua. Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20 або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області, де ви зможете поспілкуватися з представниками Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Адреси:

 

— м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

— м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

— м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

— м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

— м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

— м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

 

Запис ефіру можна переглянути тут.