Оперативне командування «Південь» інформує про поточну оперативну обстановку на півдні України станом на ранок 26 квітня: 

 

На окупованих територіях Херсонщини і Миколаївщини продовжується діяльність рашистів із підготовки до фейкових референдумів. Перекривши виїзди з населених пунктів, окупанти захоплюють будівлі органів місцевої влади, зривають українські прапори, під бряцання зброї і роздачу гуманітарної допомоги збирають персональні дані місцевих для фабрикування результатів голосування.

 

Ворог намагається втриматися на зайнятих позиціях і звичною тактикою оскаженілого звіра вночі атакує Миколаїв системами залпового вогню «Смерч». Вражено житлові будівлі мірного населення, на жаль один з мешканців загинув.

 

Водночас, ворог також продовжує артилерійсько-мінометні обстріли населених пунктів, з яких відступив. Таким чином здійснюється і бойовий, і психологічний тиск на місцеве населення, яке ворог використовую в якості мирного щита своїх позицій.

 

На Одещині продовжується контрдиверсійна робота з виявлення колаборантів і агітаторів «руського миру», зростає активність провокацій в Придністров’ї та набувають поширення інформаційні вкиди про спроби України наносити привентивні удари по невизнаній республіці.

 

Сили і тактика дій корабельного угруповання флоту агресора в Чорному морі незмінні. Тож, загроза ракетних ударів залишається.

 

Дотримуйтесь заходів безпеки, норм та обмежень воєнного стану, довіряйте тільки достовірним джерелам інформації, бережіть себе, разом збережемо Україну!

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/3oPugnjd7EI