Оперативне командування «Південь»/Operational Command «South» інформує щодо поточної оперативної обстановки на півдні України:

 

«Сили охорони та оборони південних регіонів мужньо протистоять спробам окупантів повернути собі втрачені позиції на Миколаївщині та Херсонщині.

 

Наші війська героїчно боронять кожний населений пункт. Тим часом ворог не припиняє артилерійські удари по наших позиціях та цивільних об’єктах. Активно веде повітряну розвідку.

 

Не маючи бойових успіхів, окупанти активізують заходи інформаційно-психологічного впливу на мешканців Херсона та області, проводять агітацію та поширюють фейкову інформацію, що успіхів так званої “спеціальної воєнної операції” в регіоні.

 

Корабельне угруповання противника в Чорноморській операційній зоні залишається на попередньо зайнятих позиціях, зберігаючи за собою загрозу нанесення ракетних ударів. Штормова погода у складі природних сил територіальної оборони активно протидіє висадці десанту.

 

Зберігаючи мудрість, виваженість та спокій, дотримуємось правил безпеки та інформаційної гігієни: адекватно реагуємо на сигнали тривог, довіряємо тільки перевіреним джерелам інформації.

 

Разом переможемо!»

 

Переглянути відео можна за посиланням: https://cutt.ly/AFTewNL.