Продовжуючи артилерійсько-мінометні обстріли Миколаївщини ворог влучив у сільськогосподарський склад із добривами

 

Близько 600 кг добрив вибухнули, виникла пожежа. Рятувальні служби спрацювали оперативно. Хімічної загрози навколишньому середовищу та людям немає. Попередньо, обійшлося без постраждалих.

 

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

 

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України станом на ранок 1 травня виглядає наступним чином:

 

Протягом ночі наші підрозділи на Херсонщині та Миколаївщині продовжували ведення бойових дій на зайнятих рубежах.

 

Ворожі підрозділи активних наступальних дій не вели, вочевидь, намагаючись акумулювати сили та відновити техніку, разом з тим, не припиняючи артилерійсько-мінометні обстріли наших позицій.

 

Ворог продовжує ведення повітряної розвідки за допомогою БПЛА, а наші підрозділи – влучно їх нищити. Черговий «Орлан-10» відмінусовано у рашистів.

 

На Одещині ворог продовжує відстеження обстановки також із застосуванням блезпілотних розвідників. Влучанням протиповітряної оборони ворожий прилад «Орлан-10» ліквідовано.

 

Тим часом в морі зафіксовано активізацію сил ворожого флоту. Після нанесення нами чергового удару по Зміїному, десантними швидкісними катерами типу «Раптор» противник намагався здійснити евакуацію та поповнення особовим складом своїх підрозділів, що лишаються на острові.

 

Решта кораблів та підводний човен продовжують тримати загрозу ракетного удару по території України на високому рівні.

 

Тож, алгоритм дій при повітряній небезпеці залишається актуальним, уникнення масових скупчень людей – доречно, сприйняття інформації та її перевірка мають бути критичними.

 

Дотримуйтеся заходів безпеки, не порушуйте норм та обмежень воєнного стану та комендантської години, пильнуйте і не дозволяйте ворожим силам ввести себе в оману.

 

Все буде Україна! Разом переможемо!

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/8GAyAsj.