Проєкт повторного використання енергоефективної школи з поліпшеними екологічними характеристиками

 

На офіційному сайті Міністерства розвитку громад та територій України розміщено Проєкт повторного використання енергоефективної школи з поліпшеними екологічними характеристиками: https://mtu.gov.ua/news/36159.html

 

Проєкт включає архітектурно-планувальні, конструктивні, технічні та технологічні рішення та призначений для багаторазового застосування.

 

Архітектурні рішення були прийняті з урахуванням найкращих світових практик проєктування та будівництва дошкільних навчальних закладів, в тому числі із дотриманням високих вимог до:

 

— енергоефективності,

— екологічності,

— інклюзивності,

— безпеки перебування в приміщеннях будівлі у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та особливий період (окремо під час воєнного стану).

 

Органи місцевого самоврядування, обласні адміністрації та інші ініціатори проєктів можуть безплатно користуватись розробленою проєктною документацією для будівництва енергоефективних дитячих садочків, враховуючи місцеві особливості й потреби.

 

Наявність готових проєктів, що відповідають стандартам енергоефективного зеленого будівництва, дозволять зекономити час і гроші на будівництво сучасних, комфортних і безпечних закладів для дітей.

 

Проєктна документація доступна за посиланням: https://drive.google.com/…/1LeV63fasYZRzC6sOUinYgmXG8HR…

 

Детальніше про ініціативу: https://mtu.gov.ua/news/36159.html

 

До розробки Проєкту повторного використання залучились фахівці та експерти кафедри архітектурних конструкцій та кафедри теплотехніки КНУБА Офіційна сторінка, а також Nzeb Hub, Інститут екологічного управління та збалансованого природокористування та ВГО «Жива планета».

 

Проєкт розроблено за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).