Противник продовжує оборонятися на зайнятому рубежі. Шансів для просувань вперед не має.

 

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

 

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України станом на 13.00 19 червня така:

 

«Ворог вдається до хаотичних обстрілів наших позицій та населених пунктів.

 

На Миколаївщині тривають обстріли в Баштанському районі. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється. У Миколаївському районі внаслідок обстрілів Галицинівської громади загинуло два місцевих мешканці, на території приватного сільськогосподарського підприємства сталося загорання.

 

На Херсонщині бойові дії тривають. Окупанти продовжують обстріли і окупованих, і звільнених населених пунктів, а також сусідніх областей з території Бериславського та Херсонського районів.

 

Одещину вночі знов атаковано двома ракетами типу "Онікс", випущеними з берегового ракетного комплексу в тимчасово окупованому Криму. Ворог намагається максимально зруйнувати інфраструктуру регіонів, де не ведеться бойових дій, аби здійснювати психологічний тиск на населення і підривати економічні та стратегічні резерви держави. Силами протиповітряної оборони зашкоджено втіленню підступних ворожих планів.

 

Наші ракетно-артилерійські та інші підрозділи продовжують виконувати вогневі завдання на лінії зіткнення, системно скорочуючи «довгу армію світу». Протягом ночі забезпечено зменшення на 11 рашистів та три одиниці ворожої автотехніки, в тому числі броньованої.

 

Корабельне угруповання ворогів в Чорному морі за ніч змін не зазнало. Тож загроза ракетного удару лишається і з моря, і з суходолу, і з повітря.

 

Не нехтуйте власною безпекою, пам’ятайте про підступність ворога в бою, атаках мирного населення і в інформаційному полі, не наражайте себе самі на небезпеку – плануйте відпочинок в дозволених і безпечних місцях, довіряйте силам оборони!

 

Все буде Україна!»

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/IKd6qxo