Румунія долучилась до підготовки українських державних службовців до перемовин про членство з ЄС.

 

20 українських державних службовців завершили тижневу навчальну програму з підготовки експертів у сфері європейської інтеграції.

 

Таке навчання було організовано спільно Міністерством закордонних справ Румунії та Румунською агенцією розвитку міжнародного співробітництва у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

Під час навчання представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Офісу Президента України, комітетів Верховної Ради України, міністерств та відомств ознайомились з інституційною системою ЄС, секторальною інтеграцією, доступом до структурних фондів, транскордонною співпрацею та економічною політикою ЄС.

 

«Україна динамічно рухається до відкриття перемовин про членство в ЄС, тому зараз особливо важливо переймати досвід країн-членів, які вже пройшли цей шлях, – прокоментувала Віцепремʼєр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. – Ми вдячні румунським партнерам, що відгукнулися на пропозицію запустити процес обміну досвідом. Сподіваюся, такі програми обміну допоможуть посилити співпрацю між нашими державами та стануть фундаментом для майбутніх спільних проєктів та ініціатив».

 

Детальніше: https://cutt.ly/IwvAFs4w

 

За інформацією Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

Ministerul Afacerilor Externe/ Ministry of Foreign Affairs, Romania

Ambasada României în Ucraina (Посольство Румунії в Україні)

Embassy of Ukraine in Romania/Посольство України в Румунії

Верховна Рада України

Офіс Президента України