Віталій Кім розповів на Конференції «Азійське лідерство» про наслідки російської агресії в Миколаївській області

У середу, 13 липня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім виступив у режимі онлайн на Конференції «Азійське лідерство», що відбулася у Сеулі.

Під час конференції очільник області презентував присутнім наслідки російської військової агресії в Миколаївській області.

«Миколаївську область бомблять щодня. Кожного дня хтось втрачає свій будинок, майно чи бізнес. Хтось втрачає друзів чи родичів. Наші діти звикають до звуків вибухів, якими російські окупанти крадуть у них дитинство», — сказав він, повідомляє blogging.kiev.ua.

Віталій Кім розповів, що до 24 лютого Миколаївщина була потужним логістичним хабом і потужним аграрним сектором.

«Зараз наші порти зруйновані, сполучення з морем закрито. І ми не можемо продати своє зерно. Ми будували нові дороги, нові лікарні, школи та садки. Тепер цей процес призупинено через війну. Багато чого знищено російськими військами», — зазначив Віталій Кім.

Також начальник Миколаївської ОВА поінформував, що наразі в області пошкоджено або зруйновано понад 7 тис. об’єктів цивільного призначення.

Віталій Кім акцентував на тому, що сьогодні допомога світової спільноти є надзвичайно важливою для всієї України. Технічний прогрес Кореї може принести велику користь у відбудові наших зруйнованих міст.

«Ми щодня боремося за нашу свободу, але війна для нас обчислюється не днями, а жертвами російської агресії в нашій країні. Першочергово Україні для перемоги потрібна зброя й ми сподіваємося отримати цю підтримку», — підсумував він.