Реконструкція та будівництво: жителів Нововолинська запрошують на громадські слухання | Новини Нововолинська

Реконструкція та будівництво: жителів Нововолинська запрошують на громадські слухання | Новини Нововолинська

30-го червня о 10:00 за адресою м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, (актовий зал на першому поверсі) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації при розробці детальних планів території.

Як повідомляє міська рада, на ознайомлення та обговорення громадськості будуть представлені проєкти Детальних планів території на наступні об’єкти:

реконструкція наявної будівлі хімічної лабораторії під промтоварний магазин на земельній ділянці площею 0,1387 га (кадастровий номер ділянки – 0710700000:02:024:0021) на вул. Шахтарська, 27 в м. Нововолинську, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці);будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Шахтарська, 3 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці);будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Володимира Винниченка, 14 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці);будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Володимира Винниченка, 17 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці).
Джерело