«Війна за парковку»: мешканець Нововолинська скаржиться на незаконно встановленні знаки біля прибудинкової території | Новини Нововолинська

«Війна за парковку»: мешканець Нововолинська скаржиться на незаконно встановленні знаки біля прибудинкової території | Новини Нововолинська

Мешканець Нововолинська скаржиться на власників та орендарів приміщення на вулиці Нововолинській. Нібито вони встановили незаконно знаки та забороняють мешканцям паркувати авто біля свого приміщення.

Про це Юрій Теплюк написав у фейсбуці.

Він зазначив, що від самого відкриття бізнесу з доставки їжі виникали конфліктні ситуації стосовно парковки, яка розташована на прибудинковій території.

«Ніби це їхня чи то власність, чи то вони цю землю взяли в оренду. Ставили своє авто в поперек парковки, блокували своїм автомобілем автомобілі інших мешканців», – йдеться у публікації.

А згодом, як пише автор, самовільно, нібито з дозволу міської адміністрації, було встановлено дорожній знак 3.21 “Рух заборонено”.

Цей знак служить для організації напрямку дорожнього руху, і для недопущення виїзду на смугу зустрічного руху. Тобто в такому випадку знак встановлений з порушенням ПДР, пише Юрій. Тож він викликав поліцію.

У поліції БУГу розповіли, що дійсно був виклик. Жінка сказала, що має документи на ділянку. Тому справою займеться муніципальна варта. У міській раді буде сформована комісія, яка огляне документи, заміряє земельну ділянку та визначить, чи встановлено знаки законно і, чи можуть інші мешканці вільно користуватися парковкою.

Джерело