Уродженець білорусі вкрав з лабораторії Нововолинської лікарні ноутбук, мишку та джерело безперебійного живлення | Новини Нововолинська

Уродженець білорусі вкрав з лабораторії Нововолинської лікарні ноутбук, мишку та джерело безперебійного живлення | Новини Нововолинська

Раніше судовий уродженець білорусі, який має громадянство України, викрав з бактеріологічної лабораторії Нововолинської лікарні комп’ютерної техніки на понад 17 тисяч гривень.

Про це йдеться в ухвалі Нововолинського міського суду від 29-го липня.

Слідчий звернувся до суду з клопотанням про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою підозрюваному.

Він зазначає, що 1-го липня підозрюваний у приміщенні бактеріологічної лабораторії, яка знаходиться на території КНП «Нововолинська ЦМЛ», через незачинені двері проник у кабінет дослідження мокротиння.

Там він зі столу таємно викрав ноутбук Lenovo вартістю 15000 гривень, комп’ютерну мишку за 300 гривень та джерело безперебійного живлення за 2 000 гривень. Чим спричинив підприємству майнову шкоду на 17 300 гривень.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесені 7-го липня до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч.4 ст. 185 КК України (Крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану).

Слідчий вказав, що чоловік раніше був судимий, ніде не зареєстрований, не працює, не навчається, соціальні зв’язки у нього відсутні. Його підозрюють у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Суд задовольнив клопотання слідчого, тож поки розглядатимуть справу, підозрюваний буде під вартою.

Джерело