Степан Кубів змінив «Ланос» на п’ятисотий «мерс»

Перший віце-прем'єр обзавівся авто за 3,5 млн грн і двома охоронцями.

Міністр економіки і перший заступник глави Кабміну Степан Кубів 3,5 року живе в Києві. В столицю політик переїхав з рідного Львова. Де до недавніх пір він проходив в списках депутатів, яким з бюджету щомісяця компенсують до 13 тис. грн на оренду житла. А ось автомобіль Степан Кубів встиг змінити. При чому з "Ланоса" вітчизняного виробництва чиновник пересів на легендарний "мерс" з 90-х.

Так, днями "Країна" зустріла Степана Кубіва у центрі міста після одного публічного заходу. Глава міністерства економічного розвитку вийшов у супроводі охоронця, ще один охоронець і шофер чекали біля машини. Кубів сів у Mercedes-Benz S 500 і поїхав геть. А ми подивилися, що в податковій декларації першого віце-прем'єра немає цього німецького седана (така модель зараз у офіційного дилера коштує близько 3,5 млн грн). Зате у фінансовому документі є машини бюджетніше, наприклад, на Кубіва значиться Toyota Corola, а у його дружині — Audi Q5.

Раніше ж, у 2014 році, коли Кубів очолював Національний банк України, він пересувався по столиці на куди більш скромному авто. А саме, за інформацією "Країни", чиновника не раз бачили на "Ланосі", українського виробництва, якому зараз червона ціна 200 тис. грн.