У Народному фронті впевнені, що розпуску Ради не буде

Парламент VIII скликання буде працювати до 27 жовтня, заявили в Народному фронті.

Парламент VIII скликання є найбільш продуктивним і працюватиме до 27 жовтня, заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбака з трибуни парламенту, інформує Ukr.Media.

Про це повідомляє прес-служба НФ.

«Безперечним фактом є те, що нинішнє скликання Верховної Ради — найбільш продуктивне за всю історію України. Це і безліч рішень, спрямованих на підтримку сектора оборони, і безвіз з ЄС, і створення антикорупційних інституцій, і закріплення в Конституції курсу до Євросоюзу і НАТО, і енергетична реформа, і освітня реформа, і система заходів щодо захисту української мови та відродження національної ідентичності, і багато-багато іншого», — підкреслив Максим Бурбака.

«Парламент і уряд будуть працювати до обрання нової Верховної Ради на чергових виборах 27 жовтня, які будуть такими ж демократичними, як і президентські», — підкреслив Максим Бурбака.

«Верховна Рада очікує від новообраного президента Володимира Зеленського кадрових рішень, законопроектів для посилення обороноздатності, відновлення цілісності країни, продовження курсу в НАТО і ЄС, розвитку економіки та антикорупційних ініціатив», — зазначив Максим Бурбака.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий