Зеленський: РФ давно проводить приховану мобілізацію

Зеленський: РФ давно проводить приховану мобілізацію

Фото: Офис президента Для Путіна мобілізовані — просто шматки м’яса, впевнений Зеленський

Росія давно кидає на війну примусово мобілізованих, на нових солдатів РФ чекає та ж доля.

Росія давно проводить приховану мобілізацію, оголошена офіційно часткова мобілізація нічого не змінить. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 23 вересня, на щорічному філантропічному саміті Forbes400.

«Навіть я зараз, президент країни, яка відстоює свою свободу і проти військових Росії, які до нас прийшли, але навіть я зараз кажу, що вони (російські мобілізовані) люди, а для нього (Путіна) вони шматки м’яса», — сказав Зеленський.

«Я б не хотів говорити, що війна завершиться тоді, коли закінчаться ці люди, яких він відправляє на війну, я вважаю, що війна має завершитися раніше, але хтось має вправити мозок їхньому військово-політичному керівництву РФ», — зазначив президент.

Зеленський зазначив, що питання не в заявленій мобілізації 300 тисяч людей.

«Людей примусово мобілізували, їх кидали сюди, щоби вони загинули. Коли закінчилися кадрові офіцери, вони почали брати різних пенсіонерів, коли закінчилися пенсіонери, вони почали брати молодих курсантів — це просто діти, які приїхали сюди гинути заради амбіцій однієї людини у світі, яка хоче воювати. Він спрямовуватиме цих людей, йому все одно, скільки цих людей», — сказав Зеленський.

Він додав, що Путін ніколи не каже правди, його слова не збігаються з діями.

«Для нас війна завершиться тоді, коли ми повернемо своє, а зайве нам не потрібне», — наголосив президент.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що армія України знищить усіх, хто воюватиме проти нас.

Джерело