Зеленський: Тих, хто «заграє» з РФ, стає менше

Фото: Офис президента Зеленський не має юридичних претензій про незакриття неба

Деякі країни Заходу не хочуть виходити із зони комфорту та продовжують підтримувати відносини з РФ, каже президент.

Дедалі менше західних країн продовжують «загравати» з Росією, але такі країни є, оскільки «не всі хочуть виходити із зони комфорту». Про це в інтерв’ю CBS заявив президент України Володимир Зеленський.

«Ніхто не хоче виходити із зони комфорту, а боротися з Росією та з Путіним у даній ситуації, підтримуючи Україну на повну — це вийти із зони комфорту. Як політичного, так і фінансового і навіть ризикнути своєю кар’єрою. Тому хтось загравав, але щодня їх меншає. Тому що війна об’єднала нас і об’єднала Захід», — сказав він.

Зеленський також заявив, що не має жодних юридичних претензій до НАТО за відмову закрити небо над Україною.

«Юридично я не маю претензій до НАТО, або до деяких лідерів країн НАТО. Тому що багато окремих відносин з лідерами і вони хороші. Але в цілому вони несуть відповідальність, коли ви можете закрити небо. Так, страшно, що почнеться Світова війна, я розумію це… І я не можу щодня тиснути на них, на народи їхніх країн… Бо всі бояться війни. Але чи несе світ відповідальність? Я вважаю, несе. Чому? Я відповів. Щодня стань перед дзеркалом і спитай: ти міг щось зробити чи не міг? Ти знайдеш там у дзеркалі відповідь на ці питання та на те, хто ти є», — зазначив він.

Раніше сьогодні Зеленський виступив перед парламентом Південної Кореї, закликавши країну надати Україні озброєння.

Джерело