Аварійні чи ні: чому зрізали два десятки дерев біля офісного центру у Рівному? (ВІДЕО)

У Рівному зрізали два десятки лип на вулиці Київській, неподалік одного з новозбудованих торгово-офісних центрів. Мовляв, через аварійність. Це викликало обурення серед рівнян. Адже на думку громадських активістів — дерева були здорові і зробили це незаконно. Дмитро Тригубець розбирався у ситуації.

Торгово-офісний центр на Київській, 47. Днями тут зрізали липи, що викликало чималий резонанс серед рівнян. Міський голова Рівного запевнив: дерева були аварійними.

Представниця громадської ініціативи "Сад історій у Рівному" з цим не погодилась. Каже — із усіх дерев аварійне були лише одне.

Збитки тоді оцінили у 33 тисячі гривень. Цього ж разу дерева зрізали за відповідним наказом департаменту інфраструктури і благоустрою: в останньому йдеться про дозвіл на зрізку 20-ти лип у зеленій зоні. А фірму-підрядника при цьому зобов’язали виплатити 18 з половиною тисяч гривень відновної вартості. У соц. мережах рівняни не приховували обурення.

Директор з розвитку фірми-забудовника Мирослав Черній запевнив на цій території планують облаштувати відпочинкову зону. Там же хочуть висадити вже нові дерева.

Також наявні насадження кущів планують пересадити вже в іншому місці. Фінансування робіт благоустрою та озеленення ляжуть на плечі забудовника.