Без паніки: сіль у Рівному буде, але за іншою ціною

Нестачу солі на полицях торгових закладів вже кілька тижнів спостерігають у Рівному.

Як зауважив міський голова Рівного Олександр Третяк, до повномасштабного вторгнення рф на територію України, місто закуповувало сіль на підприємстві “Артемсіль” та у Білорусі, повідомили у Рівненській міській раді.

“Підприємство “Артемсіль” — найбільший видобувач та дистриб’ютор солі в Європі через обстріли припинив зараз свою роботу. Купувати у білорусів ми зараз не маємо морального права, тож у перші дні зупинки українського підприємства зустрівся з головним трейдером, який постачав сіль у нашу громаду. Домовилися, що потрібно відразу шукати альтернативу. Тож трейдери уклали міжнародні контракти з Угорщиною, Румунією, Польщею. Сіль уже фактично рухається залізничним сполученням до Рівного. Її має вистачити не лише для Рівного, а й для інших міст, інших регіональних центрів нашої країни", – зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк в ефірі “Українського радіо”.

Керівник департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради Володимир Липко, наголосив, що зміна постачальників вплине на ціну солі.

“Звісно, вона не буде такою, як була в “Артемсіль”, але сіль буде, тому прошу не нагнітати та не створювати ажіотажу. До того ж сіль не настільки критична при формуванні цін на інші продукти, тому думаю, що кардинально це на ріст цін не вплине,” — каже Володимир Липко.

До того ж, за словами міського голови, підприємства, які виготовляють хліб для міста, отримають сіль з резервних запасів Рівного.