Яку допомогу отримає Рівне від швейцарської компанії Maedair

Рівне та Рівненська область допомвилися про співпрацю зі швейцарською компанією Maedair, яка допомагає країнам, в яких йдуть військові дії.

— У рамках зустрічі із заступницею директора компанії в Україні Ребеккою Райс ми домовилися про активну співпрацю і розраховуємо на підтримку компанії не лише у плані продуктів харчування, одягу, ліків, а й підготовки та навчання населення до життя у воєнних реаліях, — розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

Фахівці компанії Maedair займаються якісною підготовкою медичних працівників, перенавчанням людей, які шукають роботу, допомогають у реалізації інфраструктурних проектів тощо.

Наразі Рівне та область — перший регіон, що запускає в Україні фінансову допомогу для переселенців. Мова йде про виплату у розмірі 2200 гривень на одну особу (максимум для 3 осіб на родину) протягом трьох місяців.

Також спільно з фахівцями Maedair вже обстежено 12 гуртожитків і госпіталів, у трьох з них проклали водопостачання, поставили проточні водонагрівачі. Ще для 8 гуртожитків закуплять необхідну побутову техніку. Паралельно ведуться роботи з облаштування та забезпечення медзакладів, повідомляє Рівненська міська рада.