«Колекціонував монети, був дуже поступливим, спокійним»:  У Рівному попрощаються з 35-річним Героєм

Завтра, 10 січня, на майдані Незалежності у Рівному попрощаються з загиблим на війні 35-річним Захисником Миколою Сапальчуком.

Прощання відбудеться о 10:00, опісля Героя поховають на кладовищі «Нове», повідомляє Рівненська міська рада.

Після закінчення школи №25 Герой працював різноробом, згодом вивчився на столяра, а до війни працював будівельником. Брат Героя Олександр розповів:

У серпні він, нікому нічого не сказавши, пішов добровольцем у військкомат. Оскільки жодного армійського досвіду у Миколи не було, сказали «чекайте». А у жовтні викликали. Він і тоді нам нічого не сказав. Тиждень не було жодної звістки, мама дуже хвилювалася. Лише тоді він прийшов на вихідні й розповів, що проходить злагодження на полігоні.

Про нову для себе військову справу Микола розповідав мало, більше тримав у собі.

Казав, що йому складно бігати, я ще питав, чого ж дивуєшся: спортом не займався, курив — то це зрозуміло, що важко. Але востаннє, коли ми бачилися, він був надзвичайно щасливим. Знав, що служитиме у піхоті, але здається, до кінця не розумів, наскільки це важко, не усвідомлював, що таке війна… – поділився Олександр.

Микола Сапальчук був одружений. Сімейне життя не склалося, проте він до останнього спілкувався із 4-річним сином Єгором.

Він колекціонував монети, був дуже поступливим, спокійним. Великі люди, а Микола був під сто кілограмів, всі дуже м’які й добрі, він — саме такий, – пригадує брат Героя.

Вже 28 грудня Микола вирушив на Схід. Востаннє виходив на зв’язок із рідними 1 січня, а вже 2 числа загинув в районі Бахмута Донецької області…

 

 

Джерело