Медсестра ТРО та її подруга «зливали» позиції українських військових (ФОТО)

Фото — Рівненська обласна прокуратура

Агенти Рівненського управління СБУ викрили ворожих агенток, що «зливали» росіянам позиції наших військових під Бахмутом.

Дві жінки з Краматорська працювали на ворога, крім того, одна з них – медсестра бойового підрозділу ТРО ЗСУ.

Відомо, що одній із них 57, а іншій – 55 років. Жінки збирали розвіддані про те, де базуються та переміщуються Сили оборони на Бахмутському напрямку.

В «зоні особливої уваги» ворога були маршрути ймовірного переміщення важкої броньованої техніки українських військ у напрямку східного фронту.

На основі цієї інформації ворог планував бойові операції в районі Бахмуту.

Також зловмисниці фіксували результати ворожих обстрілів по українській інфраструктурі для корегування повторних ворожих ударів.

Обох агенток СБУ затримала на гарячому — під час виконання ними завдання.

Їх завербував і керував їхніми діями кадровий співробітник російської воєнної розвідки. Зрадницям гарантували «керівні посади» в місцевій окупаційній адміністрації у випадку захоплення регіону, про це повідомляють у Рівненському УСБУ.

Також оприлюднили фрагменти їх переписки з «куратором»:

Під час обшуків у жінок виявили техніку, яку вони використовували для зв’язку з російським «куратором» — телефони та ноутбук.

Як йдеться у повідомленні Рівненської обласної прокуратури, їм повідомили про підозру.

Одній жінці інкримінують державну зраду (максимальне покарання – довічне ув’язнення), іншій – поширення інформації про переміщення, розташування або рух ЗСУ (до 8 років позбавлення волі).

Зараз вони під вартою, триває розслідування.

Джерело