«Нищимо ворога, наближаємо перемогу»: у центрі Рівного представили спалену військову техніку (ВІДЕО)

Рівне прокинулось з ворожою технікою на майдані Незалежності. Щоправда вона вже знищена. Показ своїх трофеїв військові Збройних Сил України приурочили до Дня Конституції України. Саме 28 червня 1996 року вона була ухвалена. Український народ і далі продовжує відстоювати свої права та свободу. Як саме — сьогодні військові показали у Рівному.

Пан Олександр показує безпілотник Орлан 10. Він був знищений підрозділом ППО ОК "Захід" в районі Лисичанська, що на Луганщині. Його швидкість може сягати до 190 кілометрів за годину. Апарат використовується для розвідки.

З десяток спаленої ворожої техніки розмістили у центрі Рівного. Її знищили на передовій наші військові з Рівненщини та з оперативного командування «Захід». Виставку трофеїв ЗСУ приурочили Дню Конституції України.

"Нищимо ворога, наближаємо перемогу!". Ідея виставки показати героїв, які зараз боронять Україну і показати як виглядають 125 днів героїчного спротиву.

Подібні виставки знищеної техніки російських військ організовують і в інших містах України та закордоном. Усе для того аби показати людям, що війна в Україні — це не картинка в телевізорі, а наша реальність. Триватиме виставка два тижні.